kıskançlık / envy

kıskançlık / envy

covent garden – london

This entry was published on September 26, 2012 at 2:09 pm and is filed under Uncategorized. Bookmark the permalink. Follow any comments here with the RSS feed for this post.

4 thoughts on “kıskançlık / envy

 1. sueda saylan on said:

  Derya Bey Merhaba,

  Fotograflar harika bence ama fotograflara isim vermek pek iyi bi fikir degil. Baslik fotografin icinde barindirdigi onca zengin ve her bakara gore degisebilecek duygu ve dusunceyi bi kaliba sigdirmaya calisarak sinirliyor, fotografa bakanin hissiyatinin aciga cikmasina engel olarak alacagi hazzi azaltiyor.

  Selamlar
  Sueda Saylan

  • Her şeyden önce ilginiz ve beğeniniz için teşekkür ederim. Yapıtları adlandırmak bir tercih. Yirmi küsur yıldır çektiğim fotoğraflara bir isim veriyorum. Belki blogdaki yazıların puntosunu biraz küçültsek bu denli göze batmayacak. Önümüzdeki günlerde fotoğrafları farklı konseptler altındaki klasörlere girerek, kategorize edilmiş halde izleyebileceğinizi umuyorum. Tekrar teşekkürler.

 2. cihat aldanmaz on said:

  ÇIĞLIK

  Elindeki karton çanta külçe gibi ağırlaştı. Az sonra saç diplerine kadar terleyeceğini ve sonra olacakları bilmek kalan cesaretini hızla parçaladı. Taş sütunun dibine yetişkin bir kadın olarak çöktüğünde; birkaç ‘çok uzun’ dakikalığına da olsa, taşradaki o küçük kıza dönüşeceğini bilmek işin en korkunç yanıydı..

  (Fotoğrafın hissettirdiklerine dair,nacizane bir ‘kısayoğun öykü’ denemesi..)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: